Bun venit, Vizitator
Vă rugăm să vă autentificaţi sau să vă înregistraţi.    Aţi uitat parola?

Apeluri internationale gratuite catre Romania
(1 vizualizează) (1) Vizitator
Du-mă josPagina: 1
Topic: Apeluri internationale gratuite catre Romania
Apeluri internationale gratuite catre Romania acum 1 an, 7 luni  
VoiceBridge – un serviciu gratuit 100% de telefonie şi conferinţe internaţionale. Noi te vom ajuta să economiseşti nu doar la apelurile internaţionale, ci şi la cele de pe telefonul mobil.
VoiceBridge – un serviciu fără înregistrare 100%.

Cum funcţionează:
Spre exemplu, te afli acum în Norvegia. Pur şi simplu, prietenul tău culege numărul de acces direct din Norvegia, iar tu culegi numărul de acces direct al VoiceBridge din România. Vă conectaţi ambii la aceeiaşi cameră de discuţii şi vorbiţi nelimitat. La fel se referă şi la apelurile de la telefonia fixă către cea mobilă România-România.

În acelaşi timp, puteţi iniţia discuţii de la 3 la 10 persoane, aflându-se în diferite colţuri ale lumii – şi acest serviciu, absolut gratuit.

Dacă nu crezi, poţi testa în orice moment:
Apelează de la un telefon fix din România numărul de Bucureşti: 031-0809919, iniţiază conferinţa prin tastarea codului din câte cifre îţi doreşti şi lasă apelul în aşteptare, comunică codul conferinţei prietenului tău din Norvegia şi spune-i să culeagă numărul de acces al serviciului VoiceBridge Norvegia (număr de Oslo): 21-953201 şi să introducă codul comunicat şi vorbiţi absolut gratuit şi nelimitat. Acceasi procedura o puteti urma si invers: Norvegia-Romania.

Pentru a vedea numerele de acces VoiceBridge din ţările disponibile, vedeţi următorul link:
www.voicebridge.eu/en/numbers.html

Iar pentru a Vă convinge despre eficienţa şi serviciul gratuit VoiceBridge, vedeţi următorul link:
www.voicebridge.eu

Vă urăm convorbiri plăcute!

Echipa VoiceBridge
Lightup Network Solutions GmbH & Co. KG
voicebridge
graphgraph
Utilizator absent Apăsaţi aici pentru a vedea profilul utilizatorului
Pentru a putea posta un mesaj este necesar sa va autentificati.

Re:Apeluri internationale gratuite catre Romania b acum 1 an, 2 luni  
hei la toate si toti romini care vor amicitie,prietenie cunostinta,etc.pe curind valentin...
tomi
graphgraph
Utilizator absent Apăsaţi aici pentru a vedea profilul utilizatorului
Pentru a putea posta un mesaj este necesar sa va autentificati.

Du-mă susPagina: 1
Banner
Activities
X
Please Login
Chat
X
Please login to be able to chat.
Applications
Activities
Chat (0)